Базовий гардероб – фундамент вашого стилю

Базовий гардероб – фундамент вашого стилю

Базові речі – основоположні одиниці вашого образу в максимально якісному виконанні. Саме вони виступають ніби “клей”, фундамент стилю – саме на них починає працювати вся решта одягу. Такий гардероб зазвичай невеликий, але тут діє принцип “менше, але краще”. Є кілька критеріїв, за якими повинні проходити всі його складові.

Висока якість – головна характеристика. Одяг повинен підходить Вам не тільки в естетичному плані, але і бути довговічною і зручною в шкарпетці. Вся колекція повинна бути універсальна, гармонійна і сполучуваність, тобто кольори не повинні “різати очі”.

У цій статті ми покажемо деякі речі, на яких, на нашу думку, будується базовий гардероб.

Основа всіх основ – біла сорочка. Вона йде абсолютно всім і обов’язково повинна бути в шафі у кожної жінки, при тому, не в єдиному екземплярі. Саме на ній будуються безлічі поєднань.

До слова, про білих сорочечках. Такі футболки теж не варто обходити стороною, адже вони під все і всюди! З брюками, джинсами, спідницями, а зверху куртку, кардиган або навіть пальто … Загалом, тепер справа за вашою фантазією!

Робочий, вечірній, сasual … Це далеко не весь перелік образів, в яких головну роль може зіграти маленьке чорне плаття. Універсальність – здається, його девіз. Експериментуйте з аксесуарами і створюйте оригінальні луки.

На плоскій підошві або підборах, човники, лофери, балетки або кеди – вирішувати Вам, але головне це те, що в ній Вам повинно бути максимально комфортно і звичайно ж, вона повинна вигідно доповнювати ваші образи.

Ще одна база для величезної кількості луків. Бізнес-леді або романтичні панянки вибирають саме його, адже те, який настрій він зіграє – залежить лише від інших частин вашого образу. Строгі брюки, спідниці прямого крою, блузка нейтрального кольору або вільна спідниця-максі найрізноманітніших кольорів і ніжні аксесуари – доповнюйте самі, але знайте, що він врятує Вас завжди і скрізь.

Пальто здатне миттєво додати Вам елегантності і привабливості. Вибирайте базових відтінків – чорного, сірого, синього, бежевого кольорів або дотримуйтесь осінньо-зимовим тенденціям і придбайте пальто-кокон пастельних відтінків (до слова, на гребені моди лавандовий і пудровий).

І пам’ятайте, що базові речі – стрижень вашого стилю і чим грамотніше Ви їх підберете, тим цікавіше на них будуть виглядати незвичайні деталі та яскраві акценти.

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *