Чорна п’ятниця

Чорна п’ятниця

  Все менше часу залишається до традиційної розпродажі під таємничою назвою «Black Friday». У західних країнах, здійснення покупок в останню п’ятницю листопада стало обов’язковим пунктом у списку справ, адже коли як не в цей період можна купити речі зі свого wish-list и так вигідно заощадити.

A woman hand carrying a bunch of colorful shopping bags

  З кожним роком ця акція вражає своєю масштабністю. Люди, які прагнуть закупитися бажаними речами за неймовірними знижками стоять в довжелезних чергах біля кас, на вулицях створюються величезні пробки, при тому як з автомобілів, так і з пішоходів. Торгові центри кишать юрбами, а полиці магазину порожніють з шаленою швидкістю, адже всі намагаються «схопити» якомога більше товарів. Купуючи все підряд, вони відправляються в наступний магазин і так до кінця. Магазини в цей день починають роботу раніше і закінчують пізніше.

  Звичай проводити розпродажі в цей час встановився ще в 19 столітті, а сам термін з’явився в 1966 і поширився в основному в США. Що ж, давайте розглянемо переваги і недоліки шопінгу під час цієї акції?

  Звичайно, це відмінний шанс купити те, що Ви давно хотіли і не сильно потрясати свій бюджет. Але чи так це? У пориві пристрасті, під впливом запаморочливих і ваблять пропозицій є ризик набрати багато непотрібного і потім виявиться, то накупивши мотлоху Ви зовсім не побереглі свої гроші, а навпаки витратили більше, ніж зробили б це в звичайний день. Але тут одна порада: вирушаючи на розпродаж, заздалегідь прикиньте список дійсно необхідних речей. Хоча … Вам особливо ніколи буде думати. Перед вашими очима прилавки будуть очищатися руками покупців, що варто віднести до недоліків. Натовп шопоголіків буквально буде зносити Вас з ніг. Кілометрові черги …

st_7175_2

Тому варто подумати про онлайн-шопінг, які теж не ігнорують цю ідею. Головне – встигнути вихопити своє! Наш інтернет-магазин також бере участь і пропонує знижку -20% на все! Для того, щоб скористатися нею, введіть промокод «BLACKVT» при покупці.

1

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *