Доставка та оплата

ОПЛАТА

 

  • Готівкою. Оплата проводиться кур’єру або в нашому магазині в национальній валюті.

 

  • Післяплатою. При отриманні замовлення у відділенні «Нової Пошти» оплата післяплатою.

 

  • Банківським переводом. Оплата здійснюється шляхом переказу грошей на банківський рахунок.

 

Доставка


ДОСТАВКА ТОВАРУ

Доставка по Україні до відділення Нової Пошти. Відправка по Україні здійснюється на наступний робочий день після узгодження замовлення з менеджером. Після відправки ми висилаємо Вам СМС з номером декларації, за якою Вам потрібно буде забрати вантаж. Оплата товару відбувається при отриманні вантажу у відділенні Нової Пошти. Увага! Обов’язково ретельно перевірте ваше замовлення перед оплатою. Якщо товар не відповідає очікуваному або пошкоджений, складіть акт на Новій Пошті і не забирайте вантаж. Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. Доставка до відділення безкоштовна при замовленні на суму від 850 грн. Якщо сума замовлення буде менше 850 грн., вартість доставки оплачується покупцем. Для більшої зручності, Ви можете замовити адресну доставку через Нову Пошту (при замовленні від 3000 грн. адресна доставка за рахунок інтернет-магазину).

У разі відправлення товару з оплатою «післяоплатою», пересилання грошей назад відправнику завжди здійснюється за рахунок покупця та становить 2% від зазначеної вартості товару + 20 грн.

Самовивіз з оффлайн-магазинів. Забрати замовлення Ви зможете на наступний день після оформлення та узгодження замовлення з нашим менеджером, у будь-який день тижня з 10:00 до 20:00, за адресою м. Харків, вул. Клочківська, 134-Б, Супермаркет “Восторг”, магазин Vito Torelli.

Сервіси Нової Пошти:

Розрахунок вартості
доставки

   грн
   Вартість доставки
   вагою кг
   Детальний розрахунок
   Вибачте! З технічних причин ми не змогли розрахувати Вартість посилки
   ВІДСТЕЖЕННЯ
   ПОСИЛОК
   Детальніше на сайті
   Інша посилка

   САМОВИВІЗ м. Харків

   Ви можете забрати своє замовлення з нашого фірмового магазину Vito Torelli за адресою Харків, Супермаркет

   м. Харків ТРЦ «ДАФИ», вул. Героїв Праці 9 магазин Vito Torelli

   м. Харків “ВОСТОРГ”, вул. Клочківська, 134-Б, 2 поверх, магазин Vito Torelli

   Дістатися можна :  ст. М «Наукова» / маршрутні таксі №: 245, 282, 302, 305

   free

   ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

   – Повернення або обмін здійснюються при попередньому узгодженні з менеджером протягом 14 календарних днів з дати продажу. Покупець має право повернути або обміняти товар належної якості.

   – Обмін (повернення) проводиться, якщо товар не має ніяких ознак ушкоджень, не порушена цілісність упаковки та комплектація.

   – Повернення товару по Україні здійснюється через службу «Нова Пошта» за рахунок покупця. Покупець відправляє посилку на ім’я Відправника з зазначенням зворотньої доставки на суму покупки.

   – У разі, якщо Покупець отримає товар неналежної якості або зовсім інший товар, то обмін (повернення) здійснюється за рахунок Продавця. Покупцем повинні бути надані фотознімки, що підтверджують наявність браку у виробі.

   – Список товарів, що не підлягають обміну та поверненню, відповідно до закону України, знаходиться тут: zakon4.rada.gov.ua/laws/show/172-94-п

   .