Екошкіра – що це таке і з чим її їдять?

Екошкіра – що це таке і з чим її їдять?

Розвиток ринку не стоїть на місці і в відносно недавні часи, на ньому з’явився такий цікавий матеріал як екологічна шкіра. Зазвичай у тих, хто стикається вперше з нею, виникає маса питань про її якість і міцності, гарні чи вироби з неї або все-таки краще вибрати інше? Пропонуємо Вам розібратися докладніше.

Похожее изображение

Варто відзначити – це штучний матеріал, який виготовляють шляхом нанесення на бавовняну тканину тонкої плівки поліуретану. Поверхня виходить рельєфною, з порами і нерівностями, що робить зовні її максимально схожою на натуральну. Вона дихає, пропускає водяну пару і повітря, але відштовхує воду. При її виробництві не використовується ПВХ.

Одними з головних переваг виробів, виготовлених з неї, є морозостійкість і зносостійкість. Сюди ж можна віднести водонепроникність і доступність за ціною. Її важко порвати, подряпати, розтягнути. Складається з двох шарів і це дає нам повне право стверджувати, що вона гнучкіша, ніж шкірозамінник і, не повірите, навіть ніж натуральна шкіра.

Також, вона має більший спектр колірних рішень. Тобто, виробники порадують Вас широким асортиментом моделей в самих різних гамах. Дуже приємна на дотик легка в догляді. Не потрібно купувати дорогі засоби Вам варто всього лише протирати її серветками або мити мильною водою, не піддавати тривалому сонячному впливу і дбайливо ставитися. З таким підходом вона прослужить Вам довгі роки.

Похожее изображение

Такі вироби не виділяють шкідливих речовин, отже, вважаються екологічно чистими. При покупці врахуйте, що за всі свої плюси, її ціновий сегмент трохи вище звичайних і не особливо надійних замінників, але вартість точно не перевищить справжню.

Як і при виборі будь-якого аксесуара, що не обходьте стороною такий момент як фурнітура. Від її надійності залежить термін служби сумки.

Як розрізнити Екокожа і дешевий кожзам? Сумлінні продавці, як правило, завжди говорять з чого зроблений товар і чесно описують переваги і недоліки, консультують по догляду. Екологічна шкіра більш м’яка, ніжна на дотик, ніж аналоги з ПВХ.

Підводячи підсумки, можемо сміливо рекомендувати Вам аксесуари з цього чудового матеріалу, які порадують Вас своїм зовнішнім виглядом, ціною і довгою службою.

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *