Hermes Birkin: класична елегантність, ексклюзивність і неймовірна зручність

Hermes Birkin: класична елегантність, ексклюзивність і неймовірна зручність

Серед жіночих аксесуарів є безліч культових моделей, які відразу ж повідомляє всім оточуючим про те, що володарка такої речі – це жінка з ідеальним почуттям стилю. Сумка Hermes Birkin – одна з них. Кожна модниця мріє про цей аксесуар, але далеко не всі знають, як, коли й за яких обставин з’явилася ця модель.

Історія створення сумки Hermes Birkin

Модель вийшла на ринок більше 30-ти років тому, в 1984-му році. І, якщо вірити легенді, сумка з’явилася завдяки одній молодій англійської аристократки – Джейн Біркін. Ця дівчина була молодою актрисою, яка поїхала з дому в Лондоні, проте часто їздила до батьків на вихідні. І в одній з таких поїздок, на рейсі Париж-Лондон, сусідкою юної англійки виявився директор компанії Hermes Жан-Луї Дюма.

Актриса Джейн Биркин

У дівчини в руках була сумочка, яка в якийсь момент відкрилася і весь її вміст розсипався. Це засмутило Джейн і вона вирішила поділитися своїми думками з сусідом. Біркін говорила йому про те, що вона багато подорожує і дуже хоче, щоб під рукою була підходяща сумка. Причому це має бути така модель, яка підійде не тільки для подорожей, але і для прогулянок. А потім дівчина розповіла про те, який саме вона уявляє собі таку сумку. Тоді Жан-Луї пообіцяв випадкової супутниці, що обов’язково пошиє елегантну, містку і зручну сумку. До речі, є і друга версія, в якій у Джейн навіть були ескізи. Вони випали з сумочки, Дюма зацікавився малюнками і запропонував дівчині допомогти йому в розробці нового аксесуара.

Сьогодні складно точно сказати, як все сталося, але факт залишається таким – сумка з’явилася на прилавках бутиків і носила ім’я актриси – Jane Birkin.

Першу модель виконали в чорному кольорі, але сьогодні жінки можуть купити сумки одного зі ста відтінків. Є варіанти з крокодилової шкіри, шкіри ящірок, страуса та інших екзотичних тварин. Як і перші моделі, кожна сумка, яка потрапляє на міжнародний ринок, відрізняється високою якістю завдяки ручній роботі. Сумки збирають і зшивають кращі майстри Парижа, тому ціна такого виробу становить від семи тисяч доларів.

Особливості, матеріали, розміри сумок

Дизайн аксесуара залежить від того, що саме хоче отримати клієнт, так як сумку шиють на замовлення. Дивно, але навіть найбагатшим людям доводиться терпляче чекати, записавшись в чергу. В середньому, час очікування становить 24 місяці. Однак це не зупиняє справжніх цінителів дизайнерських речей.

сумка Birkinкак выглядит сумка Birkin

Ціна сумки безпосередньо залежить від того, з якого матеріалу її пошили, скільки передбачається відділень і кишень. Є чотири стандартні розміру сумки:

 • 30;
 • 35;
 • 40;
 • 45.

А також три нестандартних:

 • 25;
 • 50;
 • 55.

У сумки цікава бирка: замок з ключами, які покриті золотом або паладієм для захисту від потускнения. Кожна сумка Birkin володіє своїм серійним номером. Також на оригінальних виробах завжди є штамп Hermes Paris Made in France. Він може бути як золотим (в більш дорогих моделях), так і просто видавленим на шкірі. Основний штамп ставиться на передній стінці вироби, але, крім нього, є й інші штампи – на деталях. А ще на праву ручку наносять клеймо з інформацією про те, хто виготовив сумку і в якому році вона була зшита. Таку сумку неможливо сплутати з підробкою, навіть дуже якісною. Ось чому Birkin вибирають справжні ікони стилю.

Раскрытая hermes birkin

Як відрізнити оригінал від підробки

Крім фірмових штампів у оригінальних аксесуарів є й інші особливості, які дозволяють швидко визначити, чи не є сумка підробкою.

 1. Невелика вага. Справжні Hermes Birkin ніколи не будуть надто важкими, так як шкіра, яка використовується для пошиття, дуже тонкої вичинки.
 2. У всіх сумок від Hermes Birkin свої фірмові стежки. Їх розробили більше століття тому – ще в 1880-х роках. І з тих пір оригінал цього бренду завжди можна відрізнити завдяки стежках, які розташовуються трохи під кутом по відношенню один до одного.
 3. У аксесуарів ніколи не буде зайвих деталей, оскільки їх створювали як речі, які відрізняються простий елегантністю.
 4. На оригінальній сумці не зустрінеш картонну бирку, тільки замок і ключі з тонкої гравіюванням назви компанії.
 5. Фурнітуру роблять з литого металу, тому порожнисті замки – це також один із зовнішніх ознак підробки. А маркування на сумках тільки оригінальна рельєфна, а не прості металеві таблички з назвою компанії.
 6. Внутрішня підкладка сумки ще з 2007-го року шиється з матеріалу з малюнком «ялинка».
 7. Сумка завжди добре тримає форму, на ньому складок, пом’ятих ділянок і так далі.

Ну і найголовніше правило при виборі цього аксесуара – сумка, яка коштує мінімум сім тисяч доларів, обов’язково повинна виглядати на таку ціну. У ній просто не може бути вад. Тому справжні Hermes Birkin – це ідеальне виріб, який завжди виглядає просто чудово.

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *