Новорічний настрій – як створити?

Новорічний настрій – як створити?

Всі знають, що Новий рік – особливе свято. Найбільше задоволення, мабуть, доставляє саме сама магічна атмосфера: гірлянди, салюти, яскраві обгортки подарунків, бенгальські вогні, загадування бажань і запах зеленої красуні-ялинки. У кожного свої асоціації з цим торжеством, тому запитавши різних людей, з чим у них асоціюється Новий рік – Ви отримаєте абсолютно різні відповіді.

 

Чим старше ми стаємо, тим, на жаль, частіше стикаємося з «Не новорічним настроєм». Суєта і турботи завертіли нас в вихор, і ми не помічаємо чарівництва, яке так поряд!

Свята – це завжди щось радісне, світле і запам’ятовується, а ще це те, що заряджає нас позитивом на довгі рутинні тижні. Щоб отримати максимум вражень треба обов’язково налаштувати себе на це!

Щоб скоріше це зробити – оточіть себе святковими атрибутами: швидше за нарядите ялинку, прикрасьте будинок гірляндами, мішурою та іграшками, а також наповніть будинок новорічними запахами. Для цього покладіть у вазу ароматних мандарин, спечіть імбирне печиво і розставте ароматизовані свічки в красиві свічники. Додайте до списку відтворення зимову музику, і Ви не помітите, як все прийме трішечки інший, чарівний забарвлення.

Подарунки – теж важливий пункт. Адже їх приємно не тільки отримувати, а й вибирати, дарувати. Що може бути прекрасніше почуття, коли Ви зробили когось трішки щасливішими? Якщо Ви ще не думали над цим питанням – покваптеся, адже залишилося зовсім небагато.

Приготуйте що-небудь з тематичної випічки. А ще, можна спробувати спорудити пряниковий будиночок – красивий і дуже смачний.


Подивіться фільм, де присутня тема Нового року і Різдва. Традиційний «Один вдома» або ж добрі мультфільми складуть компанію зимовим вечором.
До речі, кличте рідних, друзів і створюйте настрій разом. Так буде в десять разів ефективніше і веселіше!

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *