Прикрашаємо ялинку

Прикрашаємо ялинку

Святкові дні все ближче. де ваше новорічний настрій? Дуже добре, якщо воно на місці, а що, якщо його немає? Тут може бути кілька причин. І, можливо, у вас вдома ще не варто практично головний святковий атрибут, під яким магічним чином з’являються подарунки, який мерехтить, створює атмосферу чарівництва і який все так люблять прикрашати! Звичайно ж, це ялинка. Якщо Ви думаєте, що таке поняття як “мода” абсолютно не стосується цієї зеленої красуні – Ви помиляєтеся, так як навіть в такому моменті як її прикраса існують свої секрети і тренди.

Щоб було що прикрашати, спершу треба визначитися з її придбанням. У моді натуральні ялинки, які можна купити на екоферми. Якщо ж Ви категорично проти, виберіть штучне, але максимально схоже на справжнє дерево. Якщо раніше вважалося красивим лише ідеально симетрична, з акуратними гілочками, рівна ялина, то зараз в тренді натуральність і на ці моменти можна сміливо закривати очі.

Коли ялинка вже стоїть у Вас і наповнює розкішним святковим ароматом ваш будинок, пора подумати про декор. Загляньте в коробку з торішніми прикрасами і подумайте, які прикраси варто було б придбати. Як визначитеся – вирушайте в магазин! Благо на сьогоднішній день асортимент новорічних дрібниць практично в будь-якому магазині просто величезний, так що Ви обов’язково знайдете собі що-небудь за смаком. Завжди доречні фігурки-снеговички, сніжинки, зірочки, шишки і вироби з них, ельфи, Дід Мороз, Снігуронька та інші предмети і герої, що асоціюються з зимою і святами. Ви можете також не обмежувати свою фантазію і зробити прикраси своїми руками. Цей захоплюючий процес подарує додаткові бали до вашого настрою.

Починайте прикрашати з гірлянд – це основа. Кращим їх розташуванням буде спіральне. Розміри кульок повинні зменшуватися від низу до верху. Повинна бути гармонія і естетика, тому дотримуйтеся певної колірної гами. До слова 2017 – рік вогняного півня, тому актуальні червоні, жовті, коричневі, золотисті і білі відтінки, але це Вас ні до чого не зобов’язує. При виборі виходите з виключно зі своїх і сімейних переваг, щоб ялинка створювала затишок і дарувала радість усім членам сім’ї. Ідеально, якщо Ви зверніть увагу на всі деталі – аж до встановлення верхівки, яка додасть завершеності.

Наряджати лісову гостю – справа творча, тому створюйте свої неповторні дизайни, що дарують Вам і вашим близьким чудовий настрій і естетичну насолоду!

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *