Сумочки як у принцеси: цікаві аналоги аксесуарів Меган Маркл від Vito Torelli

Сумочки як у принцеси: цікаві аналоги аксесуарів Меган Маркл від Vito Torelli

Кожна сучасна жінка, яка хоче бути стильною, сьогодні намагається брати приклад з відомих особистостей, законодавців моди. Меган Маркл одна з них. Ця прекрасна, елегантна дівчина вміє виглядати скромно і зі смаком. Вона, як справжня принцеса, використовує в своєму гардеробі речі стриманих спокійних відтінків, які вміло поєднує. Аксесуари, а зокрема, сумочки, які носить Меган, відмінно виглядають з багатьма діловими і повсякденними образами. Тому дівчата хочуть знайти речі, схожі на ті, які можна побачити в руках герцогині.

Ми пошукали аналоги деяких її сумочок, і знайшли багато цікавих варіантів у Vito Torelli.

Сумка Меган МарклСумка Vito Torelli 6015

В руках у Меган стильна, акуратна і досить об’ємна сумочка, яка підходить до будь-якого повсякденного образу. Вона має трапецієподібну форму – дуже модну в цьому сезоні. На сумочці немає помітної і зобов’язуючої фурнітури, що робить її універсальною. Єдина прикраса – невеликий металевий замок. В Vito Torelli є практично ідентичний варіант всього лише за тисячу вісімсот тридцять шість гривень. Дивлячись на неї з першого погляду складно знайти відмінності між цією річчю і аксесуаром принцеси.


Сумка Vito Torelli 8002

Така сумочка – це вже більш коктейльний або вечірній варіант. З нею можна спокійно йти як на прийом до королеви, так і на благодійну вечерю. Невелика сумочка, виконана в чорному кольорі, прекрасно доповнить будь-який образ. Вона може стати цікавим акцентом, завдяки прикрасі у вигляді акуратної шкіряної пензлика.

В асортименті Vito Torelli є така ж сумочка за 1173 гривні. У неї є пристібається довга ручка, тому модель можна носити як на плечі, беручи приклад з герцогині, так і в руках. Сумочка робить образ дуже ніжним і витонченим.


Сумка Віто Торелли 8039


У цьому сезоні трендовими є сумки, які мають правильні геометричні форми. Такі, як у цього аксесуара Меган. Завдяки прямим лініях і відсутності зайвих деталей, сумка виглядає дуже стильно і доречно. А вміле поєднання двох базових кольорів – чорного і білого, робить її цікавим акцентом в образі.


У Vito Torelli є схожа модель за 1041 грн. Вона також має прямокутну форму, чорно-біле забарвлення. Єдина відмінність – колірний дизайн. Якщо у Меган на сумці кілька смуг, то у цієї моделі тільки одна. Однак це не псує загальне враження, а навіть навпаки.


Сумка Віто Торелли 6025


І остання модель, яка привернула нашу увагу – це невелика акуратна сумочка з ручкою і закругленими краями. Вона підходить до будь-яких повсякденних образів, додаючи своєї власниці ніжною жіночності.

У Vito Torelli є дуже схожа сумочка за 1709 гривень. При цьому вона ще й має додаткове просте, але дуже стильна прикраса – два ремінця на лицьовій стороні. Така сумочка точно сподобатися всім молодим, яскравим і стильним дівчатам, які хочуть додати в образ цікаву родзинку.

Всі ці моделі можна придбати на сайті магазину, а також знайти інші варіанти, які зможуть доповнити будь-яке вбрання.

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *