Весна, квіти, 8 березня ♥

Весна, квіти, 8 березня ♥

Останні дні зими, мабуть, найважчі. Новорічні вихідні давним давно залишилися позаду, снігову, морозну погоду відчули на собі вдосталь, вже скоріше хочеться зелені, сонечка і легких курток. Залишилося потерпіти зовсім небагато, адже до приходу календарної весни всього тиждень. Крім настання весни, березень дарує нам чудове свято – Міжнародний жіночий день. Не будемо заглиблюватися в його історію, лише скажемо, що це відмінний привід подарувати позитивні емоції своїх рідних і улюблених, красивих і чарівних жінок!

 

Чим же краще всього порадувати представниць прекрасної статі? Звичайно ж, незмінний атрибут цього дня – живі квіти. Традиційно це тюльпани, зазвичай від 3 до 7 штук, але необов’язково слідувати цій традиції. Для коханої жінки хорошим рішенням будуть троянди, для мам і бабусь – ромашки, лілії, гіацинти. Для молодшої сестрички, племінниці або дочки – букет з маргариток, дзвіночків, нарцисів.

У цей день прийнято дарує невеликі символічні презенти, піднімають настрій дамам. Що це буде – вибір за Вами. Прислухайтеся до її бажанням, звертайте увагу на те, що їй до душі.

Універсальним, але не менш приємним подарунком буде коробка хороших цукерок. До речі, зараз з’явилася мода на букети з них, так що можна поєднати і квіти, і солодощі.

Доречними варіантами будуть також хороший гаманець, візитниця, та сама сумка, яку вона пригледіла на минулих вихідних, сертифікат в магазин косметики, абонемент в СПА і все що завгодно, що виконає її мрії і допоможе виглядати на всі сто. Для мами і бабусі також можна спекти або замовити гарний торт. Позбавте їх від домашніх клопотів і подаруйте найдорожче – час, який вони можуть витратити на більш приємні речі, ніж робота по дому.

Ну а найголовніше умова, яке додається до будь-якому подарунку – любов, турбота і увага!

 

Але ж кожна жінка мріє не стільки про шикарному подарунок, скільки про увагу в цей день. Запросіть її в ресторан або ж влаштуйте сюрприз у вигляді романтичної вечері вдома. Сходіть в кіно на хороший фільм, в аквапарк або відвідайте інше місто. Відштовхуйтеся від її переваг.

 

Бажаємо успіху в пошуках і втіленні ідей! Радуйте своїх дівчат з приводом і без нього, даруйте один одному любов, щастя і тепло!

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *