Як одягатися стильно і тепло?

Як одягатися стильно і тепло?

Взимку питання про моду часто йде на другий план, адже на вулиці такий холод! Тут головне укутати в усі і відразу, щоб не замерзнути. Сьогодні багатошаровість – верх елегантності і ознака доброго смаку, а в холодні сезони несе в собі ще й утилітарну функцію. Але вміння працювати з цим трендом вимагає певної практики і почуття міри. Як же одягатися тепло, стильно і при цьому не бути схожою на капусту?

Картинки по запросу многослойность

Насправді, тут немає особливих складнощів, досить просто дотримуватися кількох принципів, які допоможуть Вам виглядати на всі сто, в незалежності від погоди за вікном.

Перше, про що варто сказати, це кількість шарів. В ідеалі, їх повинно бути не більше чотирьох, так як грань між стилем і несмаком дуже тонка. Відмінним рішенням буде створення образу з простої одягу класичного крою, витриманою в одному стилі.

Картинки по запросу уличная мода 2016 зима

Створюйте силует. Визначити фігуру і її контури – завдання першого шару. Нехай він буде переважно з тонкої тканини, а наступні вже допоможуть створити ансамбль, який допоможе Вам відкоригувати недоліки і підкреслити достоїнства.

Не варто ігнорувати правило “трьох кольорів” – не можна використовувати більше трьох кольорів або ж відтінків в одному цибулі. Наявність яскравих акцентів передбачає те, що в образі в цілому домінують ахроматические відтінки. З особливою обережністю поєднуйте принти, найкраще, якщо Ви зупиніться лише на одній речі з ним.

образ разными цветами

Фактурні тканини повинні поєднуватися з гладкими. У цьому секрет краси і гармонійності.

Довжина одягу повинна наростати. В останню чергу одягайте все довге. Звичайно, є і виключення, але варто триматися золотої середини.

Доповніть образ шикарною сумочкою і шарфом, який в холоду стає справжнім рятівником! Експериментуйте зі способами його зав’язування і Ви відкриєте для себе масу цікавих варіантів.

Правил зовсім небагато і вони дуже прості. Сміливо приступайте до практики і відчувайте себе комфортно і впевнено в будь-який час року!

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *