Як звільнитися від зайвого?

Як звільнитися від зайвого?

Новий рік – чарівне свято, що дарує віру, надію в краще майбутнє. Практично всі підводять підсумки і ставлять цілі перед собою. Але, часто, всі плани руйнуються дуже швидко, адже намагаючись впровадити нове, ми забуваємо, що є ще все, що було до цього: старі речі, знайомі, маса незавершених справ … В один момент усвідомлюємо, що в нашому житті дуже багато зайвого і свіжі думки просто розсіюються. Як навести порядок і почати рік з легкістю і натхненням?

В першу чергу, зрозумійте, що для чистоти в голові, повинна бути чисто навколо. Почніть з порядку в домі. Це найскладніше, адже саме сюди ми несемо практично все, зберігаємо протягом багатьох років і не можемо зважитися викинути. Втішаючи себе відмовкою “Раптом в нагоді”, ми не помічаємо як обростає непотрібним немов камінь мохом. Тому засукаєте рукава і кличте сім’ю – разом веселіше.

Влаштуйте ревізію гардеробу, безумовно, деякий одяг Ви більше не надягнете, а вона просто займає місце у вашій шафі. Переберія космічні простори своєї сумочки і косметички.

Не секрет, що в гаджетах ми проводимо досить велику кількість часу. “Обживати” їх скачування нові додатки, програми, створюючи папки з файлами, які, швидше за все, ніколи не відкриємо, підписуємося на все і всіх підряд … А адже інформаційне сміття забирає багато енергії і сил. У пошуках потрібної інформації Ви швидше за все просто заблукаєте. Видаліть непотрібне, проревізуйте закладки, а все що залишилося – розсортуйте по папках.

Розберіться в своїх справах. Зробіть все, що давно пора, то що Ви весь час відкладаєте на потім. Запишіть думки на папір, виділіть першорядні завдання і приступайте! Також перегляньте всі свої цілі і бажання, може щось вже неактуально або зовсім непотрібно Вам? У будь-якому випадку, позбувшись зайвого і чітко структурируя свої плани Ви відчуєте себе набагато краще, адже тепер Ви будете точно знати куди йти і до чого прагнути.

Після расхламленія Ви точно відчуєте полегшення. Тепер найголовніше, відкривши нову сторінку в своєму житті, поміняти почерк і не допускати помилок, які будуть тільки ставити Вам палиці в колеса. Скидайте зайве і злітайте високо!

Поділитися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *