0
Мої закладки 0

Договір оферти

Договір громадської оферти є громадським, тобто. відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). За повної згоди з цим Договором, покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару та за невиконання умов даного договору.

 

Даний текст є угодою між інтернет-магазином https://vitotorelli.com.ua/, що іменується в подальшому «інтернет-магазин», і користувачем послуг інтернет-магазину, що в подальшому іменується «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет- магазину.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст.ст. 633, 641 та гол. 63 Цивільного кодексу України) і містить усі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.

1.2. Що стосується прийняття умов цього договору, тобто. публічної оферти інтернет-магазину, фізична чи юридична особа, яка робить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оформлення замовлення натисканням на посилання «Оформити замовлення» у кошику або “Замовлення в 1 клік” та оплати замовлення у розмірі 100% на умовах цієї угоди.

2. Терміни та визначення

2.1. "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.2. "Каталог" - інформація про товари, розміщена в інтернет-магазині.

2.3. "Оформити замовлення" - рішення Покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині.

3. Предмет договору

3.1. Інтернет-магазин зобов'язується передати у власність Покупцю товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, у тому числі:

а) добровільний вибір Покупцем товарів за «Каталогом»;

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;

в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання та передача замовлення Покупцю у власність на умовах цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформлює замовлення в інтернет-магазині

5. Вартість та порядок оплати замовлення

5.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару (зазначеної в каталозі) та вартості доставки (оплачується додатково під час отримання товару у відділенні служби доставки).

5.2. Покупець оплачує замовлення у будь-який спосіб, обраний в інтернет-магазині протягом 2-х робочих днів, рахуючи з дня погодження вартості та асортименту товарів, у розмірі 100% передоплати.

5.3. Вартість доставки замовлення оплачується Покупцем самостійно при отриманні замовлення та визначається тарифами перевізників (третіх осіб).

6. Доставка замовлення

6.1. Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки замовлення та терміну доставки. Термін обробки замовлення – від 1 до 2 робочих днів. Способи доставки докладно описані у розділі сайту "Доставка". Термін доставки 1-3 діб, залежно від адреси населеного пункту.

6.2. При замовленні оптових партій терміни та методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

6.3 Продавець не несе відповідальності за термін доставки, через те, що термін залежить від дій третіх осіб (перевізників).

6.4 Покупець самостійно сплачує вартість доставки згідно з тарифами перевізників. Ціни на сайті не місять вартості доставки.

7. Порядок повернення товару

7.1. Покупець має право відмовитися від отриманого товару не належної якості протягом чотирнадцяти днів, рахуючи з дня отримання товару, за умови збереження упаковки, товарного вигляду та споживчих якостей товару. Покупець зобов'язаний ознайомитися з правилами повернення та обміну товарів в інтернет-магазині.

7.2. Що стосується відмови Покупця від посилки, відправлення повертається відправнику, тобто. інтернет-магазину. Оплата зворотного пересилання посилки оплачується інтернет-магазином.

У разі якщо Покупець хоче здійснити повернення оптової партії товарів, на які повернення не передбачено, повернення вартості товарів йому провадиться за вирахуванням усіх транспортних витрат на пересилання замовлення туди і назад, з неустойкою 30% вартості замовлення.

Якщо Покупець хоче здійснити повернення роздрібних товарів, вартість товарів йому повертається без урахування транспортних витрат на пересилання замовлення туди і назад.

8. Права та обов'язки сторін

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) самостійно оформити замовлення в інтернет-магазині;

б) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору;

8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

8.3. Інтернет-магазин зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього договору;

б) передати Покупцеві товар відповідно до обраного зразка за «Каталогом», оформленим замовленням та умовами цього договору;

в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати як відповідач у суді і не відшкодовує збитки, які виникли у Покупця через дії або бездіяльність третіх осіб.

9. Строк дії цього договору

9.1. Цей договір набирає чинності з дня оплати замовлення та діє до виконання всіх умов договору.

 

Інформація:

 

Фактична адреса: м. Харків, Супермаркет «ВОСТОРГ», вул. Клочківська, 134-Б

 

Інтернет-магазин VITO TORELLI

Онлайн курсы IT