0
Мої закладки 0

Про Нас

Ласкаво просимо у світ «Vito Torelli»

Бренд Vito Torelli – це модний європейський бренд, який має на меті довести, що ми можемо успішно робити аксесуари гідного рівня. Ідея бренду народилася у 2008 році в Харкові та продовжує дарувати радість нашим клієнтам донині. За цей час ми заявили про себе як про виробника продукції високої якості та стилю по всій Україні. Бренд Vito Torelli пройшов насичений подіями шлях становлення і зараз забезпечує чоловіків та жінок широким спектром колекцій шкіряних сумок та аксесуарів.

Над створенням сумок, гаманців та портфелів Vito Torelli працюють не лише українські, а й італійські, а також іспанські дизайнери.
Адаптуючись до тенденцій, які швидко змінюються, виробництво бренду розташоване по всьому світу, частина колекцій народжується в Європі, а частина у нас, в Україні.

Наше виробництво має високий контроль якості кожного виробу, який відповідає європейським стандартам. Над кожною сумкою Vito Torelli успішно працює мультинаціональна команда професіоналів.
Перепробувавши різні стилі, матеріали та цінову політику за минулі роки ми знайшли золотий баланс та успішно втілили мрію на ім'я «ціна-якість». У нашій продукції використовуються тільки якісні матеріали, а на найвишуканіших моделях стоїть італійська фурнітура та шкіра.

Місія бренду Vito Torelli – надати українцям європейський стиль та якість за доступними цінами та вкласти в кожну сумку частину нашої душі та філософії. Клієнтоорієнтованість – основний принцип роботи команди Vito Torelli, тому кожен клієнт для нас – винятковий! Наші колекції представлені різними моделями за стилем та дизайном, функціональністю та ціновим діапазоном. Увага до деталей та турбота про кожного клієнта – ось, що робить стильним та неповторним кожного клієнта Vito Torelli!

Ми постійно розвиваємось, створюємо нові трендові колекції, відвідуємо найбільші світові виставки: Mipel (Італія), ILM (Німеччина), Fashion Access (Гонг-Конг), Leather and Shoes (Україна).
Ми створили унікальну мережу мультибрендових офф-лайн магазинів Vito Torelli, в яких представлені найуспішніші та найсильніші світові бренди. Асортимент мережі пропонує все, що необхідно сучасній людині, від ручки та портмоне до сумки та валізи!

Логотип бренду Vito Torelli Пегас – наш символ та натхненник! Саме тому ми робимо максимум, щоб кожен наш клієнт відчув себе коханим, окриленим та особливим!

З турботою,
Команда Vito Torelli
Нам подобпється робити Вас особливим!

Онлайн курсы IT