0
Мої закладки 0

Чому білий — це новий чорний

Чому білий — це новий чорний

Якщо ти замислюєшся освіжити свої кежуал-образи або просто шукаєш альтернативу черговій чорній сумці у своєму гардеробі — придивись до білого кольору.

Знаєш, що спільного у всіх героїнь стрітстайлу цієї осені? Вони різко полюбили білі сумки. Білий останнім часом взагалі зміцнив свої позиції, ставши новим чорним — можна одягатися в total white c ніг до голови, носити в сльоту біле взуття — іншими словами, наше повсякденне життя стає в прямому розумінні набагато світлішим.

Ми не любимо стереотипи, що це марко або буде складно підібрати інші аксесуари. Стилісти вже давно відмовилися від колись модного поєднання "сумка+взуття".

Світла сумка підходить до будь-якої дублянки, а також до базового пальта класичних відтінків (у тому числі чорного та бежевого), блакитного та червоного пуховика — тобто до будь-якого верхнього одягу, який у тебе є. Не треба нічого вигадувати. 

А якщо ти любиш показово носити високі білі шкарпетки та кросівки (що зараз дуже модно), то біла сумка в цьому випадку підійде набагато більше ніж модель чорного кольору.

Зібрали наші найулюбленіші білі моделі. Замовляй прямо зараз із доставкою.


Схожі статті

10 речей, які мають бути у жіночій сумочці
Як вдало поєднувати шкіряні сумки з вашим весняним одягом?
Кросбоді сумки: Чому вони стали популярними та як вибрати ідеальну модель для себе
Кращі сумки для весілля: що взяти до врахування


Онлайн курсы IT