0
Мої закладки 0

Як підібрати колеса для валізи

Як підібрати колеса для валізи

Коліщатка – це важливий компонент будь-якої валізи, який впливає на її довговічність та зручність використання. Особливо за таких обставин, коли доводиться переміщати свій багаж нерівними дорогами, розбитими тротуарами чи старовинними брукованими вуличками. Міцні колеса – це запорука приємної подорожі без непотрібного стресу, гірких розчарувань та зайвих проблем.

Типи коліс для валізи

Однозначної відповіді на запитання, які валізи найкращі, не існує. Все залежить від індивідуальних потреб кожного. Обираючи для себе підхожий аксесуар, радимо орієнтуватися на типи коліс для валізи: їх розмір, матеріал, маневровість та конфігурацію.

Матеріал

В інтернет-магазині Vito Torelli величезний вибір надійних і зручних валіз на всі випадки життя. У нас є дорожні сумки з коліщатками, виготовленими з металу, пластику, нейлону та поліуретану. Зверніть увагу: кожен з цих матеріалів має свої переваги:

  1. Металеві колеса найміцніші, але найважчі.
  2. Пластикові легші, але менш міцні.
  3. Нейлонові та поліуретанові сприяють оптимальному балансу між міцністю і вагою, що робить їх чудовим вибором.

Розміри

Розмір коліщат суттєво впливає на їх маневровість та термін експлуатації:

  1. Великі колеса міцніші, витримують більшу вагу й легше маневрують на нерівних поверхнях.
  2. Маленькі колеса забезпечують плавний рух, але при цьому не такі міцні. Вони підходять для легкого багажу.

Маневровість

  1. Поворотні колеса, або спінери, дуже маневрові. Вони можуть обертатися навколо своєї осі на 360 градусів. Щоб рухати валізу в будь-якому напрямку, не доведеться докладати помітних зусиль. Спінери забезпечують кращу мобільність у переповнених або вузьких просторах, таких як проходи в аеропортах.
  2. Фіксовані мають простішу конструкцію, рухаються лише вперед і назад. Вони мають відмінну амортизацію, а тому стануть у пригоді, коли ви котите сумку шорстким бетоном або будь-якою нерівною поверхнею. Для людей, які люблять подорожувати, це, можливо, найкраща сумка. Це тому, що більшість фіксованих коліс великі та не можуть легко застрягти.

Конфігурація

  1. Валізи з одинарними коліщатками дешевші, але менш зносостійкі, а тому швидше виходять з ладу. Під великим навантаженням не втримують рівновагу.
  2. Подвійні колеса до валізи дорожчі, але стабільніші й рівномірніше розподіляють навантаження. Вони рідше ламаються при тривалому використанні, оскільки ефективніше підтримують баланс.

Кількість коліс для валізи

Сучасні виробники оснащують дорожні сумки двома, чотирма або вісьмома колесами. Кількість коліс для валізи часто залежить від її розміру.

  1. Конструкція двоколісних валіз передбачає, що вони частково вбудовані в корпус аксесуара. Через це ймовірність, коліщатка відпадуть, набагато менша. Цей тип валіз місткіший, що може бути важливим фактором для подорожей літаком.
  2. Чотириколісні валізи забезпечують кращу стабільність і маневровість. Сумку можна буде переміщати як поруч із собою, так і тягнути позаду. Цей тип коліщат легко замінити, якщо воно відпаде.
  3. Валізи з вісьмома колесами з’явилися на ринку нещодавно. Це найсучасніші моделі, в яких кожного боку розташовані чотири подвоєних колеса. А це означає, що така дорожня сумка не боїться перевантажень і може витримати найгірші умови експлуатації.

Коли обираєте собі валізу, варто також орієнтуватися на її розмір, матеріал, наявність внутрішніх перегородок, фурнітуру та надійність виробника. Купуйте в Vito Torelli  і точно не помилитеся!