Як захистити лаковану сумку від подряпин і пошкоджень
Жіночі лаковані сумки мають надзвичайно ефектний і вишуканий вигляд. Але лише тоді, якщо вони доглянуті. Щоб блиск цих красивих аксесуарів протримався якомога довше, їх потрібно не лише акуратно носити, а й регулярно чистити та полірувати.
В які сезони носять лаковану сумку
Щоб створити глянцеву поверхню, на шкіру наносять спеціальний розчин, що зберігає її м’якість. Підготовлений матеріал покривають сумішшю на основі поліуретанової смоли. Після такої обробки виріб сяє й виблискує. Але може потріскатися під впливом занадто високих чи низьких температур. Якщо стовпчик термометра опускається нижче нуля або підіймається вище 25-30 градусів, лаковану сумку краще залишити вдома. В зимовий та спекотний період рекомендуємо відмовитися від її постійного використання, інакше аксесуар може деформуватися.
Лакована шкіра буває різною: може мати як ідеально гладку поверхню, так і рифлену. Наприклад, імітувати шкіру рептилій. Чорна лакована сумка від бренду Vito Torelli, модель 1084 4040, пошита з якісної натуральної шкіри з крокодиловим тисненням, стійким до пошкоджень та вигорання на сонці. Цей вишуканий аксесуар стане не лише стильним доповненням до створеного образу, а й надійним помічником на щодень.
Звернуть увагу: якщо ви потрапили під дощ, сумці потрібно дозволити висохнути природним шляхом – при кімнатній температурі. Тримайте лаковані аксесуари якомога далі від обігрівальних приладів.
Якого догляду потребують жіночі лаковані сумки
Лише уявіть: ви прийняли правильне рішення більше на собі не економити й придбали в інтернет-магазині Vito Torelli червону лакову сумку через плече, модель 1027. Виріб просто приголомшливий! Адже для його створення дизайнери використали шкіру та фурнітуру преміальної якості. Аби сумочка залишалася такою ж чарівною і через місяць, і через рік, оточіть її особливою турботою:
- Якщо лаковий аксесуар запилився, протріть його оксамитовою або фланелевою тканиною.
- Якщо забруднення значніші, скористайтеся водою, розведеною з милом. Розмішайте рідке мило в пропорції 1:4, протріть поверхню змоченою в розчині ганчіркою, а потім висушіть рушником.
- Гладку лаковану шкіру потрібно час від часу зволожувати. Косметичний вазелін, мінеральна олива та гліцерин надають блиску, очищають, консервують та захищають від механічних пошкоджень. Ці засоби потрібно наносити в невеликій кількості та розтирати ватним диском. Потім змивати теплою водою й полірувати сухою тканиною.
- Якщо невеликі подряпини все ж з’явилися, замаскуйте їх. Для цього використайте ватний тампонабо вушну паличку, змочену рідиною для зняття лаку без ацетону.
- Лаковані сумки бажано зберігати у спеціальних пильовиках чи коробках. Щоб попередити заломи та деформацію, внутрішні відділення наповнюють зім’ятим білим папером.
Доглядати за лаковою шкірою доволі просто. Головне – робити це постійно. Якщо ви купите лаковану сумку в інтернет-магазині Vito Torelli, це буде гарантією того, що виріб прослужить вам багато років.