0
Мої закладки 0

Вплив сумки на поставу. Як уникнути болю в спині через сумку

Вплив сумки на поставу. Як уникнути болю в спині через сумку

Вибір сумки - це завжди азартний та захопливий процес. Ми прискіпливо розглядаємо десятки, а то й сотні різних варіантів, подумки поєднуючи їх з різними предметами гардероба.

На жаль, в погоні за стилем та красою ми часто забуваємо про здоров’я. “До чого тут сумка?” - спитаєте ви. А ми відповімо, що правильно підібрана сумка допоможе зберегти здоров’я вашої спини та королівську поставу.

Як вибір аксесуарів впливає на здоров’я спини?

На перший погляд здається, що ніяк. Проте це - доволі розповсюджена омана. Насправді від вірного розподілу ваги залежить здоров’я не лише спини, а й серцево-судинної системи та суглобів. Окрім того, неправильно підібрана сумочка може стати причиною хронічного головного болю.

Оскільки сумочка сучасної дами - це не просто відокремлена від вбрання кишенька для зберігання помади та дзеркальця, а повноцінний помічник у зберіганні неймовірної кількості необхідних речей, то варто знати, які ризики представляє собою неправильне носіння аксесуарів.

Головний біль.

Жінка, яка носить на своєму тендітному плечі сумочку вагою понад 1,5 кг., з часом може почати відчувати головний біль в області потилиці та скронь. Це пов’язано з тим, що нерви, які йдуть безпосередньо до мозку, постійно передавлені.

Деформація суглобів.

Якщо постійно носити важку сумку на одному й тому самому плечі, то деформація плечового суглоба - лише питання часу. Це, в свою чергу, викликає проблеми з шийним та грудним відділами хребта.

За якими критеріями слід вибирати сумку?

Обираючи свій ідеальний аксесуар, звертайте увагу не лише на його зовнішній вигляд. Не менш важливими є його функціональність та ергономічність, які і впливають на здоров’я власника. Щоб мінімізувати шкоду для здоров'я, при виборі сумки обов'язково треба звернути увагу на наступні моменти:

  • Габарити.

Логічно буде припустити, що, обираючи велику об’ємну сумку, людина буде максимально її завантажувати. Такий підхід є шкідливим, адже надмірна вага сумки чи рюкзака веде до зменшення загальної довжини хребта та зміщення кісток. Запобігти цьому можна, обираючи сумки маленького чи середнього розміру, виготовлені з легких матеріалів. Слід пам’ятати, що за рекомендацією ВООЗ, вага сумки не має перевищувати 10% від маси тіла людини, що її носить.

  • Ширина ремінця.

Навіть дотримуючись рекомендацій ВООЗ щодо ваги аксесуара, його власник все ще ризикує бути травмованим. Щоб цього не сталося, зверніть увагу на ширину ременя вашого аксесуара. Тоненький ремінець чи ланцюжок будуть впиватися в шкіру, а з часом можуть геть розірватись, не витримавши постійного навантаження.

  • Матеріал.

Має бути міцним і цупким, добре тримати форму. Завдяки цьому підвищується ергономічність аксесуара та термін його експлуатації. Якщо ж мова йде про рюкзак, то слід звернути увагу на моделі з посиленою спинкою, яка буде підтримувати вашу поставу в правильному положенні.

Обираючи яскравий та стильний аксесуар, пам’ятайте, що немає нічого дорожчого за власне здоров’я.




Онлайн курсы IT